Állás

Sminktetováló oktató kozmetikust keresünk kiemelt bérezéssel

Cégünk élen jár az innovációban, ehhez szükséges a stabil, jól képzett munkaerő, ezért hosszú távra keresünk kolléganőt oktatói munkakörbe.

Feladatok:

  • sminktetováló technológiák kiscsoportos (1-2 fő) oktatása
    szakembereknek, akár külső helyszíneken is, például fő
    budapesti partnerünknél, az Elektron Cosmetics Kft-nél,
    Bp. XIII. kerületében
  • esetenként egyéb kozmetikai technikák oktatása
  • szakmai kommunikáció külföldi szakemberekkel,
    érdeklődőkkel
  • szakmai kommunikáció a gyártókkal
  • tananyagok kidolgozása, előkészítése
  • külföldi szakmai konferenciák látogatása

Minimum Követelmények:

  • Minimum 1 éves sminktetoválói gyakorlat (Az 1 év csak abban
    az esetben elegendő, ha ez idő alatt sok sminktetoválást
    végzett és kiemelkedően tehetségesnek tartja magát!)
  • Magas szintű kommunikációs, oktatási képesség
  • Magas szintű problémakezelő képesség
  • Kozmetikusi végzettség
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek, elsősorban Word,
    Excel, Powerpoint

Előny, de nem feltétel:

  • Szakoktatói végzettség
  • Angol nyelvtudás (folyékony szóbeli és írásbeli tudás esetén
    magasabb fizetés)

Amit kínálni tudunk:

  • Emberséges tulajdonosi hozzáállás
    nettó 230.000Ft fizetés, + forgalom szerinti jutalék,
    folyékony szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás esetén nettó
    250.000Ft fizetés, + forgalom szerinti jutalék
  • Bejelentett munkaviszony
  • Napi 8 óra munkaidő,
  • Egyedülálló szakmai képzések, közvetlenül a gyártói
    szakemberek által.

Kérjük, csak azok jelentkezzenek, akik maradéktalanul megfelelnek a minimum követelményeknek.

Önéletrajzokat írásban várjuk az info@aceimport.hu email címre.

Kérjük, írják meg, hogy milyen egyéb kozmetikai kezelésekben van gyakorlatuk, illetve milyen továbbképzéseket végeztek.